Sveikiname Metų Eksportuotoją „Kitron“

2017-06-22

src=/uploads/media/594b79adde75b/Untitled-1.png

„Verslo Žinių“ kasmet organizuojamuose „Lietuvos Verslo Lyderiai“ rinkimuose „Versli Lietuva“ aktyviai dalyvauja, renkant Metų Eksportuotoją. Mūsų ekspertai analizuoja įmonių duomenis, eksporto tendecijas, lygina ir vertina pokyčius ir po teikia kandidatus komisijos sprendimui. Šiemet sveikiname nugalėtoją – elektronikos įrangos gamintoją UAB „Kitron“.

Kiekvienais metais mums didelis iššūkis pateikti Metų eksportuotojo kandidatus. Ne todėl, kad mums trūksta analitinių gebėjimų, bet dėl to, jog Lietuvos įmonės nepaliauja pasaulį stebinti aktyvumu, veržlumu, sprendimų drąsa, produktų ir paslaugų inovacijom.

Visi šiemet teikti kandidatai verti apdovanojimo. Mūsų dėmesio centre buvo ne didžiausias apyvartas absoliučiais skaičiais generuojančios įmonės, bet tos, kurios per pastaruosius trejus metus rodė sparčiausią eksporto vertės augimą lyginant su prieš tai buvusiais metais. Taip siekėme atspindėti eksporto dinamikos tendencijas, stabilumą ir tvarumą, kuris yra viena būtinų sąlygų Lietuvai veikiant globalioje rinkoje. Visų kandidatų eksportas augo sparčiau nei Lietuvos vidurkis.

Vertinome ir darbuotojų skaičiaus įmonėse pokyčius: tai stabilios, naujas darbo vietas kuriančios kompanijos.

Papildomai vertinome eksporto rinkų krepšelį, nes įsitvirtinimas Lietuvai aktualioje potencialą turinčioje, aukštesnių maržų rinkoje užtikrina stabilias ateities perspektyvas. Trijų didžiausių įmonės-kandidatės eksporto rinkų sąraše turi būti bent viena Lietuvos tikslinė eksporto rinka.

Sveikiname įmones, kurios buvo pretendentės gauti apdovanojimą: UAB „Espersen Lietuva“, UAB „Scapa Baltic“. Visos įmonės buvo vertos apdovanojimo, tačiau komisija išrinko tą vienintelę. Mes mėgstame kartoti, kad „pastangos, kaip tas bumerangas, visada grįžta sėkme“. Kviečiame jungtis prie sveikinimų Metų Eksportuojui „Kitron“ ir didžiuotis Lietuvos verslo galia.

 

Toliau skaitykite

Karantinas šiauliečiams verslininkams nesutrukdė siekti tikslų – startuolis  pritraukė 100 000 eurų investiciją
Karantinas šiauliečiams verslininkams nesutrukdė siekti tikslų – startuolis  pritraukė 100 000 eurų investiciją
2021-05-13

Šiaulių bendradarbystės centro „Spiečiaus“ nariai Benas Dobrikas ir Emilis Markulis yra patyrę verslininkai: sukūrę ne vieną verslą dabar drauge vysto „Getfix“ platformą, kuri jau sulaukė investuotojų dėmesio ir pritraukė 100 000 eurų investiciją.

Atsidūrus verslo vystymo kryžkelėje, „Raudonos virtuvės“ tinklaraštininkei padėjo patyrusi mentorė
Atsidūrus verslo vystymo kryžkelėje, „Raudonos virtuvės“ tinklaraštininkei padėjo patyrusi mentorė
2019-10-17

Jauniems verslininkams dažnai kyla klausimų, kaip teisingai vystyti savo verslą ar kokią kryptį pasirinkti. Skirmantė Sirevičienė, tinklaraščio apie maistą ir prieskonių elektroninės parduotuvės „Raudona virtuvė“ įkūrėja, išaugus verslo populiarumui, sulaukė daug įvairių pasiūlymų ir nebežinojo, kuria kryptimi reikėtų pasukti. Atsidūrus kryžkelėje, ji nutarė pasinaudoti mentorystės programa – praėjus vos keliems programos mėnesiams, Skirmantė identifikavo stipriąsias savo verslo puses, susidėliojo veiksmų planą ir net buvo pakviesta filmuotis televizijos laidoje apie maistą.