Mentorystė, įkvėpusi veikti

2017-11-27

Aktyvus mentoriaus palaikymas ir profesionalumas – tai dvi dedamosios, kurios padėjo Romualdai Galeckienei ne tik pradėti savo verslą, bet ir įprasminti savo mėgstamą veiklą. Ponios Romualdos kuriami aksesuarai/atšvaitai padeda moterims tapti matomomis tamsiuoju paros metu bei išlikti stilingomis.

Kaip gimė idėja pradėti savo verslą?

Esu profesionali odos (meninis odos apipavidalinimas) dizainerė, bet daug metų dirbu reklamos paslaugų srityje. Visada žinojau, kad grįšiu prie natūralios odos dirbinių. Taip ir gimė idėja sukurti natūralios odos kutą/atšvaitą, nes visos moterys ir merginos susiduria su situacija, kai tvirtai žino, jog reikia nešioti atšvaitą tamsiu paros metu, bet tuo pačiu neranda sau tinkamo. Tai per daug vaikiškas, tai spalva nedera prie rankinės, tai dar kas nepatinka. Mačiau problemą, kurią ir nutariau išspręsti sujungus senas odos apdirbimo tradicijas ir šiuolaikines technologijas. Pagaminau pirmuosius natūralios odos kutus/atšvaitus.

Kaip vertinate pačią mentorystės programą?

„Verslios Lietuvos“ pagalbą, mentorystės programą vertinu labai teigiamai. Turėjau nuostabų mentorių Donatą Joniką. Klausiau visų jo patarimų, dar ir dabar pasitariam kartais. Pagrindinis mūsų su mentoriumi užsibrėžtas tikslas buvo – pardavimų didinimas užsienyje. Kadangi tai nišinė prekė, tad  tikslinės rinkos ieškojome. Galiu pasidžiaugti pirmais realiais užsakymais iš Norvegijos, planais ateinantiems metams.

Jei ir Jums reikia verslo žinovų pastiprinimo, registruokitės į Nacionalinį mentorių tinklą ir gaukite neįkainojamos patirties!                                                                         

Toliau skaitykite

Provanso žavesio ieškantieji gali jį rasti Mockūnuose
Provanso žavesio ieškantieji gali jį rasti Mockūnuose
2018-06-04

Vienas iš Provanso išskirtinumų – levandų plantacijos. Šių augalų plantacijos atrodo nepakartojamai, o levandos yra labai naudingi žmogui. Tačiau norint pasigėrėti šiais vaizdais nebūtina keliauti į Provansą, jį galim rasti ir Lietuvoje, Mockūnuose esančiame „Levandų ūkyje“. Apie idėją įkurti tokį ūkį bei išmoktas pamokas kalbamės su Giedre Jankūniene, vienas iš idėjos autorių.

Įgūdžių stoka – ne kliūtis pradėti nuosavą verslą
Įgūdžių stoka – ne kliūtis pradėti nuosavą verslą
2018-05-29

Baimė dažnai yra veiksnys, kuris trukdo pradėti verslą, ieškoma pasiteisinimų, kodėl nesiimti nuosavos veiklos. Viena pagrindinių priežasčių – įgūdžių, kompetencijos trūkumas. Tačiau kai noras tampa didesnis už baimę, visada atsiranda ir sprendimas šį trūkumą eliminuoti. Aistė Meškienė, „Aesti Design“ įkūrėja, šiuo metu sėkmingai teikianti grafikos dizaino paslaugas, savo veiklos pradžioje taip pat stigo tam tikrų žinių, tačiau tai nesutrukdė žengti pirmyn. Kalbiname Aistę ir dalinamės jos istorija, kuri tikimės įkvėps ir kitus pasinerti į nuosavą verslą.