Verslo misija į Kiniją (Pekinas, Sianas)

Verslo misija iš kovo mėn. perkeliama į rugsėjo – spalio mėn. Detalesnė informacija jau netrukus. 

Kinija yra viena sparčiausiai augančių ekonomikų visame pasaulyje. Ši milžiniška šalis žengė į naują raidos etapą, kuriame vartojimas auga dideliais tempais ir rinka tampa vis atviresnė užsienio gamintojams. Per ateinančius penkerius metus Kinija planuoja importuoti produktų ir paslaugų už daugiau nei 10 trln. JAV dolerių.

VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia 2020 m. rugsėjo-spalio mėn. (data tikslinama) Lietuvos maisto ir gėrimų bei kitų sektorių atstovus į verslo misiją Kinijoje, kurios metu Lietuvos įmonės dalyvaus pagal jų poreikius iš anksto suderintuose individualiuose verslo susitikimuose, o taip pat pagal galimybes lankysis Kinijoje veikiančiose įmonėse. Numatoma suorganizuoti po 5-7 susitikimus kiekvienai įmonei.

Verslo misijos tikslas – skatinti glaudesnį Lietuvos ir Kinijos įmonių bendradarbiavimą, taip didinant eksportą į šią prioritetinę Azijos rinką.

Dalyvavimas šioje verslo misijoje yra unikali galimybė įmonėms užmegzti naudingus verslo santykius su patikimomis Kinijos įmonėmis bei praktiškai susipažinti su Kinijos verslo kultūra bei bendravimo ypatumais.

Planuojama, kad verslo misija vyks Pekine ir Siane (angl. Xi‘an). Tikslesnė programa bus pateikta sausio mėn.

Įmonių dalyvavimas verslo misijoje finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą, įgyvendinamo projekto „Naujos galimybės Lietuvos įmonėms plėsti eksporto rinkas dalyvaujant tarptautinėse parodose ir verslo misijose“ lėšomis.

Verslo misijoje gali dalyvauti SVV įmonės, atitinkančios priemonės apraše nurodytus kriterijus. Įmonėms bus finansuojama iki 70% fiksuoto įkainio, kuris yra 1,762.50 EUR. Kelionės išlaidos nebus dengiamos.

Vietų skaičius ribotas.

Daugiau informacijos dėl verslo misijos ir finansavimo sąlygų gali suteikti sektoriaus plėtros vadovas Renata Nedzinskienė, tel. +370-612-99015; el. paštas: r.nedzinskiene@verslilietuva.lt

Verslo misija į Kiniją (Pekinas, Sianas)

Renginio informacija

Data

2020-09-01


Vieta

Kinija


Tema

Eksportas


calendar
2020-09-01T00:00:00+0300 2020-09-01T00:00:00+0300 Europe/Vilnius Verslo misija į Kiniją (Pekinas, Sianas) Kinija Kinija

Susiję renginiai

Kov
23
Nukeliama. Eksporto klubas: Nyderlandų maisto pramonė
Verslo pradžia, Eksportas
Nukeliama. Eksporto klubas: Nyderlandų maisto pramonė
place Vilnius, 09:30
Kov
24
Nukeliama. Eksporto klubas: Kaip įsitvirtinti JAV rinkoje?
Verslo pradžia, Eksportas
Nukeliama. Eksporto klubas: Kaip įsitvirtinti JAV rinkoje?
place Vilnius, 13:00
Bir
03
Interior Lifestyle Tokyo 2020 (Dalyvavimas sustabdytas)
Eksportas
Interior Lifestyle Tokyo 2020 (Dalyvavimas sustabdytas)
place Tokijas
Bir
08
Bio Convention 2020
Eksportas, Paroda
Bio Convention 2020
place JAV