Eksporto klubas: verslo galimybės JAV IT bei komunikacijų srityse

„Versli Lietuva“ drauge su „Global Lithuanian Leaders“ kviečia Lietuvos įmones diskutuoti apie verslo galimybes JAV IT ir komunikacijų srityse. Renginyje patirtimi bei įžvalgomis apie JAV rinką dalinsis Saulius (Saul) Umbrasas, kuris papasakos apie šios rinkos ypatumus.

Daugiau kaip 20 metų Saulius (Saul) Umbrasas praleido kurdamas produktus bei paslaugas informacinių technologijų ir komunikacijų srityse, turi daug patirties bevielių technologijų bei aplikacijų pritaikyme. Saulius dirbo didelėse korporacijose, tokiose kaip „Deloitte Consulting“ ir „AT&T“ bei augančiuose startuoliuose JAV bei kitose pasaulio šalyse. Jis Kalifornijoje įkūrė bendrovę E-Band Communications“, kurią užaugino iki pelningo verslo su paskirstymo tinklu daugiau nei 60-yje pasaulio šalių. Paskutiniuoju metu Saulius vysto inovatyvius bevielius bei SaaS sprendimus, kurie yra skirti finansinių paslaugų, elektroninės komercijos bei multimedijų industrijoms.

Saulius yra įmonių valdybų narys, kurios dirba su inovatyvių mobilumo technologijų, išmaniųjų miestų sprendimais, IoT ir medicininiais prietaisais. Jis taip pat dirba su keletu JAV kompanijų dėl tarptautinių operacijų sukūrimo bei pataria kelioms tarptautinėms kompanijoms, kaip įeiti į JAV rinką.

Renginys truks nuo 13.00 iki 15.00 val.

Registracija į renginį sustabdyta dėl pasiekto maksimalaus dalyvių skaičiaus.

Eksporto klubas: verslo galimybės JAV IT  bei komunikacijų srityse

Renginio informacija

Data

2019-09-16 13:00


Vieta

„Versli Lietuva“, Goštauto g. 40 A, Vilnius


Jūratė Paulavičienė

Sektoriaus ekspertė

Susiję renginiai

Sau
13
IMM Cologne
IMM Cologne
place Vokietija, 09:00
Sau
31
Verslo misija į Šveicariją
Verslo misija į Šveicariją
place Šveicarija, 09:00
Vas
04
Verslo misija į Švediją
Verslo misija į Švediją
place Švedija, 09:00
Kov
01
Verslo misija į Kiniją (Pekinas, Sianas)
Verslo misija į Kiniją (Pekinas, Sianas)
place Kinija, 09:00