Baltic Fashion & Textile Vilnius

Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija LATIA organizuoja parodą Baltic Fashion & Textile Vilnius, kuri vyks š.m. spalio 17-19 d.  Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

Parodos metu bus organizuojamos kontaktų mugės, konferencijos, diskusijos, kurios padės Lietuvos įmonėms susipažinti su eksporto galimybėmis, užmegzti kontaktus su užsienio partneriais bei įgyti naujų žinių. Apie planuojamus renginius rasite programoje.

Programa

Paroda Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonėms suteikia galimybę prisistatyti potencialiems verslo partneriams tiek iš Lietuvos, tiek ir iš užsienio šalių – pernai metais vykusį renginį aplankė net 9300 lankytojų iš 28 šalių. Parodoje taip pat pristatomos užsienio kompanijų siūlomos paslaugos ir produkcija Lietuvos ir aplinkinių šalių aprangos ir tekstilės gamintojams, pvz. verpalai, audiniai, siuvimo priedai, technologijos. Šių kompanijų dalyvavimas labai svarbus, nes jis suteikia galimybę Lietuvos įmonėms, ypač smulkioms, įsigyti gamybai būtinas žaliavas ir technologijas tiesiogiai iš tiekėjo, taip mažinant gamybos kaštus ir didinant veiklos efektyvumą.

Įėjimas į parodą ir kitus renginius yra NEMOKAMAS.

Kontaktai pasiteiravimui: info@baltictextile.eu.

Baltic Fashion & Textile Vilnius

Renginio informacija

Vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius


Tema

Partnerių renginiai