Paskutinė galimybė IRT įmonėms prisijungti prie „Digital Explorers“ kelionės

2019-06-25
Paskutinė galimybė IRT įmonėms prisijungti prie „Digital Explorers“ kelionės

Lietuvos IRT įmonės, pasiruošusios naujiems atradimams, kviečiamos prisijungti prie karjeros galimybių plėtros programos „Digital Explorers“ ir į savo komandas pritraukti kruopštų atrankos procesą perėjusius, įmonių darbo poreikius atliepiančius Nigerijos IRT specialistus. 

Programos komanda pasirūpins sklandžiu specialistų įdarbinimo procesu bei reikalinga logistika, lydės bei konsultuos įmones sėkmingai įtraukiant naujus komandos narius į įmonės veiklą.

Be to, „Digital Explorers“ programa neapsiriboja IRT talentų pritraukimu – dalyvaujančios kompanijos  kviečiamos susipažinti su potencialiais verslo partneriais, įtraukiamos į tarptautinius kūrybines dirbtuves (angl. hackathons) ir kitas iniciatyvas, padedančias atrasti naujas verslo plėtros galimybes Afrikos žemyne.

Prie „Digital Explorers“ iniciatyvos prisijungusios sektoriaus lyderės „Ruptela“, „TeleSoftas“, „NRD Systems“, „Beyond Analysis“ ir „iTo“ jau laukia šią vasarą jų komandas sustiprinsiančių globalių IRT talentų.

Kruopščiai atrinkti Nigerijos talentai specializuojasi skirtingose IRT srityse:

  • 5-6 .NET programuotojai
  • 5-6 Full Stack programuotojai, turintys darbo su PHP and JavaScript technologijomis patirties
  • 2 UX specialistai, puikiai įvertinti hackathono Nigerijoje metu
  • 2 QA specialistai, turintys darbo su automatiniu testavimu patirties
  • 3 verslo plėtros specialistai, galintys prisidėti prie jūsų verslo ir produktų tobulinimo

Kvietimas prisijungti prie programos galioja iki liepos 8 d.

Pasiūlymas Lietuvos IRT įmonėms (anglų k.)

„Digital Explorers“ yra pirmą sykį tarp Lietuvos ir Nigerijos įgyvendinama iki metų trukmės Nigerijos IRT talentų profesinio tobulėjimo programa, pritaikyta prie Lietuvos IRT įmonių poreikių ir padedanti joms atverti kelius į didžiausią Afrikos rinką Nigeriją.

Nekantraujame sužinoti, kokių IRT talentų ieško jūsų įmonė, tad iki liepos 8 d. susisiekite su mumis mante@afriko.lt ir pasinaudokite paskutiniu kvietimu prisijungti prie kelionės!

2019-2020 m. programą „Digital Explorers“ įgyvendina skirtingas ekspertines sritis apjungiantis konsorciumas, kurį sudaro verslumo ir eksporto skatinimo agentūra „Versli Lietuva“, Afrikos tyrimų ir konsultacijų centras „AfriKo“, Nigerijos technologijų parkas „Ventures Platform“, programavimo akademija „CodeAcademy“ ir mobilumo politikos ekspertai „Diversity Development Group“. Konsorciumą konsultuoja bei prie programos įgyvendinimo prisideda asociacija INFOBALT.


Daugiau informacijos šia tema

Jonas Kireilis
Jonas Kireilis
Sektoriaus plėtros vadovas

Informacinės technologijos


Toliau skaitykite

Į Kinijos rinką – per „WeChat“ platformą: kvietimas Lietuvos įmonėms susikurti profilius nacionalinėje Lietuvos paskyroje
Į Kinijos rinką – per „WeChat“ platformą: kvietimas Lietuvos įmonėms susikurti profilius nacionalinėje Lietuvos paskyroje
2019-07-25

Atsiverianti Kinijos rinka tampa vis patrauklesnė Lietuvos įmonėms didinti eksporto apimtis į antrąja pagal dydį ekonomiką pasaulyje. Tačiau Lietuvos įmonės kol kas yra nepakankamai pajėgios vienos susirasti eksporto partnerius šioje šalyje dėl žinių ir kompetencijų trūkumo. Siekiant įveikti šiuos barjerus, VšĮ „Versli Lietuva“ iniciatyva šių metų liepos mėnesį buvo sukurta nacionalinė Lietuvos paskyra socialiniame tinkle „WeChat“, kur nuo šiol bus komunikuojama apie Lietuvą, lietuviškų prekių gamintojus ir eksportuotojus.

Iš parodos Lietuvos lazerių ir komponentų gamintojai grįš su solidžiu, užklausimų pilnu portfeliu
Iš parodos Lietuvos lazerių ir komponentų gamintojai grįš su solidžiu, užklausimų pilnu portfeliu
2019-06-27

Iš lazerių pramonės parodos „Laser World of Photonics“, vykusios birželio 24-27 d. Miunchene, Lietuvos lazerių įmonės grįžta pilnai patenkinusios lūkesčius.