Paroda „Amber Trip“ – Lietuvos juvelyrų langas į pasaulį

2016-03-16

Specialistai tvirtina, kad Lietuvos juvelyrai puikiai jaučia gintarą, todėl itin tiksliai atskleidžia jo unikalumą ir visą grožį. Naujausias šios srities tendencijas ir savo produktus šalies juvelyrai  pristatė kovo 9-12 d. Vilniuje vykusioje didžiausioje specializuotoje juvelyrikos parodoje Baltijos šalyse „Amber Trip“.

Daugeliui Lietuvos juvelyrų, pasiryžusių didinti savo verslo apimtis ir pradėti eksportuoti, ši paroda jau yra tapusi langu į pasaulį. Ir šiemet parodoje dalyvavusios įmonės užmezgė  kontaktų su galimais partneriais naujose rinkose, o jų, potencialių ir vertinančių lietuviškos juvelyrikos ir gintaro kokybę iš įvairių pasaulio šalių atvyko apie 450.

„Lietuvoje rengiamose parodose stengiamės dalyvauti visada, ypač tarptautinėse. Tai labai gera galimybė pristatyti savo produkciją, naujienas. Šioje parodoje pristatytus naujus produktus pavyko paskleisti plačiau – pavyzdžiai iškeliavo į Airiją, Prancūziją, Australiją“, – teigė verslininkas Albertas Petkevičius.

Įmonė „Amberhome LT“ parodoje susipažino su galimais pirkėjais iš Kinijos ir Danijos, nors iki tol į šias rinkas savo produkcijos neeksportavo.

VšĮ „Versli Lietuva“ šalies juvelyrų dalyvavimą parodoje remia jau trečius metus iš eilės. Šiemet paramos sulaukė ir bendrame stende dalyvavo 22 įmonės. Pernai 6 įmonės su „Verslios Lietuvos“ organizuotu Nacionaliniu stendu vyko ir į tarptautinę gintaro, juvelyrikos ir brangakmenių parodą „Amberif 2015“ Lenkijoje.

Parama pasinaudojusios įmonės tvirtina, kad smulkaus verslo atstovams svarbi ne tik finansinė pagalba. „Dalyvauti parodose kartu su kitomis įmonėms, mums, smulkaus verslo atstovams, yra drąsiau negu vieniems, įgauname daugiau pasitikėjimo savimi. Be to, gauname ir daugiau reklamos“, – sakė gintaro dirbtuvių savininkas Romualdas Balšaitis.

Vilniuje vykstanti didžiausia specializuota juvelyrikos paroda Baltijos šalyse „Amber Trip“ yra svarbus kasmetinis įvykis visai juvelyrikos visuomenei: profesionalams ir dizaineriams, gamybos organizatoriams ir praktikams, juvelyrikos pramonės žmonėms, technologinių gaminių, prietaisų, įrenginių gamintojams. Parodos metu pristatomos naujausios juvelyrikos tendencijos, naujausi profesionalių juvelyrų darbai, galima įsigyti ar užsisakyti išskirtinių autorinių papuošalų, juvelyrinių akmenų. Parodoje dalyvauja apie 150 dalyvių ir apsilanko per 7000 lankytojų iš įvairių pasaulio šalių.

Įmonių dalyvavimas parodoje finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą, iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Toliau skaitykite

Lietuvos įmonėms – amerikiečių kurta strategija plėtrai JAV rinkoje
Lietuvos įmonėms – amerikiečių kurta strategija plėtrai JAV rinkoje
2021-03-16

Lietuvos įmonės, kurias domina eksporto plėtra į JAV rinką, kviečiamos jungtis prie UCLA Anderson School of Management „Global Access“ programos.

 

Paskelbta „EXPO 2020‘‘ metu veiksiančios kavinės ir suvenyrų parduotuvės operatoriaus atranka
Paskelbta „EXPO 2020‘‘ metu veiksiančios kavinės ir suvenyrų parduotuvės operatoriaus atranka
2021-03-15

Atrinktasis operatorius parodos metu turės organizuoti Lietuvos paviljone kavinės-baro darbą ir prekybą lietuviškais gaminiais.