Kaip pasiruošti mentorystei?

2017-12-29
Kaip pasiruošti mentorystei?

Nacionalinis mentorių tinklas – tai platforma, kur patyrę verslininkai susitinka su naujokais ir dalijasi savo patirtimi, žiniomis bei įgūdžiais. Mentorystė yra puikus būdas pasitikrinti savo idėją, veiklos kryptį su patyrusiu verslininku. Mentorystės nauda pasireiškia tiek per pajamų padidėjimą, naujų partnerių atradimą bei produktų linijos plėtrą. Tačiau prieš pasirenkant mentorių, svarbu apmąstyti tam tikrus klausimus.

Kokie yra pagrindiniai verslo tikslai kelių metų perspektyvoje?

Mentorystė padeda verslui pasiekti savo tikslus, todėl svarbu identifikuoti juos. Pirmųjų susitikimų su mentoriumi metu dažniausiai yra aptariama dabartinė verslo situacija bei aptariami šešių mėnesių planas, kuris pastato pamatus tolimesniam verslo vystymui. Galvodami apie tikslus įvertinkite savo stipriąsias ir silpnąsias verslo vietas ir nustatykite, kokie tikslai prisidėtų prie silpnybių mažinimo bei stiprybių panaudojimo verslo plėtroje.

Kokias kompetencijas norėtumėte pagilinti?

Kiekvienas verslininkas turi išmanyti daug sričių, kadangi yra atsakingas už visų įmonėje vykstančių procesų teisingumą – suprasti buhalterinės apskaitos pagrindus, teisinius aspektus, rinkodaros, pardavimų sritis bei kitas. Tokiu būdu įmonės savininkas gali labiau kontroliuoti įmonės veiklą bei numatyti galimas rizikas. Tad renkantis mentorių, atsižvelkite į mentoriaus patirtį, jo veiklos sritį ir, ar ši patirtis atitinka jūsų keliamus lūkesčius mentorystei.

Kai turėsite atsakymus į šiuos du klausimus, bus lengviau identifikuoti tinkamiausią mentorių bei pirmieji susitikimai su mentoriumi bus konstruktyvesni ir efektyvesni. Pasirinkite  iš daugiau nei 140 mentorių visoje Lietuvoje iš įvairių sričių.

Aplankykite Nacionalinį mentorių tinklą

Toliau skaitykite

Duris atvėrė trečiasis „Versli Lietuva“ bendradarbystės centras „Spiečius“ Tauragėje
Duris atvėrė trečiasis „Versli Lietuva“ bendradarbystės centras „Spiečius“ Tauragėje
2018-05-08

Rūpindamasi verslumo skatinimu Lietuvoje „Versli Lietuva“ plečia paslaugų prieinamumą Lietuvos regionuose ir atidarė dar vieną bendradarbystės centrą „Spiečius“ Tauragėje. Tai jau trečioji nemokamos narystės bendradarbystės (angl. co-working space) koncepcijos aktyvaus verslo erdvė, skirta smulkiesiems verslininkams. Pirmieji du bendradarbystės centrai „Spiečius“ Alytuje ir Šiauliuose veikia nuo 2016 metų.

Skelbiama nauja atranka į Verslo konsultantų tinklą
Skelbiama nauja atranka į Verslo konsultantų tinklą
2018-04-05

Skubame pasidalinti puikiomis naujienomis! Šiandien startavo naujasis konsultantų atrankos į Verslo konsultantų tinklą kvietimas. Kviečiame teikti prašymus ir atrankos reikalavimų atitikimą pagrindžiančius dokumentus konsultuoti verslo pradžios ir plėtros, socialinio verslo, eksporto ir ekoinovacijų temomis. Kandidatų prašymų lauksime iki 2018 m. balandžio 23 d. 16 val.