Kaip Gediminas „išsikasė“ savo verslo idėją

2017-12-18
Kaip Gediminas „išsikasė“ savo verslo idėją

Statybos darbai, kasyba – tai sritys, kurios reikalauja daug darbštumo bei atsidavimo. Vienas iš „Versli Lietuva“ klientų Gediminas Jurgelionis dalijasi savo istorija, nuo ko prasidėjo jo kasybos verslas.

Iš kur kilo idėja pradėti savo verslą?

Minčių apie savo verslą buvo jau gana seniai. Tik vis neapsispręsdavau, ko imtis, kas būtų pelninga, reikalinga. Žinoma, reikėtų imtis ko nors, ką mokėčiau ar galėčiau išmokti. Tų minčių buvo visokiausių, bet realiausiai man atrodė imtis kažko su kasyba, statybomis ir pan. O apsispręsti padėjo darbo biržos darbuotoja Jolita Raščiuvienė. Tuo metu kaip tik buvau užsiregistravęs darbo biržoje. Ir per apsilankymą darbo biržoje​ mane įkalbino imtis šio verslo ir susikurti sau darbo vietą. Taip ir nusprendžiau atidaryti savo įmonę, kuri siūlo kasimo darbus mini ekskavatoriumi.

Kaip sekėsi pačioje pradžioje?

Labai didelių kliūčių nebuvo. Pagrindinė kliūtis pradedant savo verslą yra pinigai ir kur jų gauti, kad galėtum pradėti. Aš gavau finansavimą technikai įsigyti (mini ekskavatoriui) iš darbo biržos, tad ši problema buvo išspręsta. „Verslios Lietuvos“ konsultanto pagalbą vertinu teigiamai. Su konsultanto pagalba lengvai įsteigiau mažąją bendriją, gavau daug naudingų patarimų.

Kokiais kanalais reklamuojate savo veiklą?

Reklamuojuosi vietiniuose laikraščiuose bei interneto svetainėse. Labiausiai pasiteisino reklama internete. Klientą suvilioti galima žema kaina, bet kad jis ir toliau liktų jūsų klientas, svarbiausia kokybiškai atlikti darbai ar paslaugos. Taip pat labai gera reklama yra patenkintas klientas, kuris jus rekomenduos ir kitam.

Toliau skaitykite

Verslumui regionuose kelti – bendradarbystės centrų „Spiečius“ plėtra
Verslumui regionuose kelti – bendradarbystės centrų „Spiečius“ plėtra
2018-07-10

Pasiteisinus prieš dvejus metus Lietuvoje pradėtai diegti verslumą regionuose skatinančių bendradarbystės centrų  (angl. co-working space) „Spiečius“ koncepcijai, numatyta tolimesnė jų plėtra – savivaldybės kviečiamos teikti pasiūlymus ir dalyvauti atrankoje.

Duris atvėrė trečiasis „Versli Lietuva“ bendradarbystės centras „Spiečius“ Tauragėje
Duris atvėrė trečiasis „Versli Lietuva“ bendradarbystės centras „Spiečius“ Tauragėje
2018-05-08

Rūpindamasi verslumo skatinimu Lietuvoje „Versli Lietuva“ plečia paslaugų prieinamumą Lietuvos regionuose ir atidarė dar vieną bendradarbystės centrą „Spiečius“ Tauragėje. Tai jau trečioji nemokamos narystės bendradarbystės (angl. co-working space) koncepcijos aktyvaus verslo erdvė, skirta smulkiesiems verslininkams. Pirmieji du bendradarbystės centrai „Spiečius“ Alytuje ir Šiauliuose veikia nuo 2016 metų.