Mentorystė, įkvėpusi veikti

2017-11-27

Aktyvus mentoriaus palaikymas ir profesionalumas – tai dvi dedamosios, kurios padėjo Romualdai Galeckienei ne tik pradėti savo verslą, bet ir įprasminti savo mėgstamą veiklą. Ponios Romualdos kuriami aksesuarai/atšvaitai padeda moterims tapti matomomis tamsiuoju paros metu bei išlikti stilingomis.

Kaip gimė idėja pradėti savo verslą?

Esu profesionali odos (meninis odos apipavidalinimas) dizainerė, bet daug metų dirbu reklamos paslaugų srityje. Visada žinojau, kad grįšiu prie natūralios odos dirbinių. Taip ir gimė idėja sukurti natūralios odos kutą/atšvaitą, nes visos moterys ir merginos susiduria su situacija, kai tvirtai žino, jog reikia nešioti atšvaitą tamsiu paros metu, bet tuo pačiu neranda sau tinkamo. Tai per daug vaikiškas, tai spalva nedera prie rankinės, tai dar kas nepatinka. Mačiau problemą, kurią ir nutariau išspręsti sujungus senas odos apdirbimo tradicijas ir šiuolaikines technologijas. Pagaminau pirmuosius natūralios odos kutus/atšvaitus.

Kaip vertinate pačią mentorystės programą?

„Verslios Lietuvos“ pagalbą, mentorystės programą vertinu labai teigiamai. Turėjau nuostabų mentorių Donatą Joniką. Klausiau visų jo patarimų, dar ir dabar pasitariam kartais. Pagrindinis mūsų su mentoriumi užsibrėžtas tikslas buvo – pardavimų didinimas užsienyje. Kadangi tai nišinė prekė, tad  tikslinės rinkos ieškojome. Galiu pasidžiaugti pirmais realiais užsakymais iš Norvegijos, planais ateinantiems metams.

Jei ir Jums reikia verslo žinovų pastiprinimo, registruokitės į Nacionalinį mentorių tinklą ir gaukite neįkainojamos patirties!                                                                         

Toliau skaitykite

Keturi verslai visiems metų laikams
Keturi verslai visiems metų laikams
2017-12-08

Kotrynos Laucytės istorija tikrai išskirtinė ir yra puikus pavyzdys, kaip galima mažame miestelyje atrasti tiek įvairių sričių ir jas pavesti verslu.

Nepatogias kasdienes moteriškas procedūras išbandžiusios mamos nusprendė įkurti verslą
2017-10-25

Bendras mūsų kelias prasidėjo ISM universitete, nors ten net nebuvome pažįstamos“, – nusijuokia Grytė (28) ir Arūnė (30). Šiuo metu jos jau abi mamos, tačiau jų istorija paneigia stereotipą, jog dažnai verslios moterys, būdamos motinystės atostogose, nenustygsta vietoje ir ima kurti svajones apie nepriklausomą veiklą. Ši istorija kitokia.