Kaip Gediminas „išsikasė“ savo verslo idėją

2017-12-18
Kaip Gediminas „išsikasė“ savo verslo idėją

Statybos darbai, kasyba – tai sritys, kurios reikalauja daug darbštumo bei atsidavimo. Vienas iš „Versli Lietuva“ klientų Gediminas Jurgelionis dalijasi savo istorija, nuo ko prasidėjo jo kasybos verslas.

Iš kur kilo idėja pradėti savo verslą?

Minčių apie savo verslą buvo jau gana seniai. Tik vis neapsispręsdavau, ko imtis, kas būtų pelninga, reikalinga. Žinoma, reikėtų imtis ko nors, ką mokėčiau ar galėčiau išmokti. Tų minčių buvo visokiausių, bet realiausiai man atrodė imtis kažko su kasyba, statybomis ir pan. O apsispręsti padėjo darbo biržos darbuotoja Jolita Raščiuvienė. Tuo metu kaip tik buvau užsiregistravęs darbo biržoje. Ir per apsilankymą darbo biržoje​ mane įkalbino imtis šio verslo ir susikurti sau darbo vietą. Taip ir nusprendžiau atidaryti savo įmonę, kuri siūlo kasimo darbus mini ekskavatoriumi.

Kaip sekėsi pačioje pradžioje?

Labai didelių kliūčių nebuvo. Pagrindinė kliūtis pradedant savo verslą yra pinigai ir kur jų gauti, kad galėtum pradėti. Aš gavau finansavimą technikai įsigyti (mini ekskavatoriui) iš darbo biržos, tad ši problema buvo išspręsta. „Verslios Lietuvos“ konsultanto pagalbą vertinu teigiamai. Su konsultanto pagalba lengvai įsteigiau mažąją bendriją, gavau daug naudingų patarimų.

Kokiais kanalais reklamuojate savo veiklą?

Reklamuojuosi vietiniuose laikraščiuose bei interneto svetainėse. Labiausiai pasiteisino reklama internete. Klientą suvilioti galima žema kaina, bet kad jis ir toliau liktų jūsų klientas, svarbiausia kokybiškai atlikti darbai ar paslaugos. Taip pat labai gera reklama yra patenkintas klientas, kuris jus rekomenduos ir kitam.

Toliau skaitykite

Ieškomi socialinio verslo lyderiai!
Ieškomi socialinio verslo lyderiai!
2018-01-16

SOCIFACTION – tai pirmoji socialinio verslo skatinimo programa, kurioje sprendimus opiausioms Lietuvos problemoms kūrė daugiau kaip 170 lyderių. Kviečiame prisijungti ir Tave!

Įvertintas finansinių priemonių verslui efektyvumas
Įvertintas finansinių priemonių verslui efektyvumas
2018-01-12

Lietuvos rinkoje siūloma daugybė įvairių finansinių produktų, kuriais gali pasinaudoti verslas. Pirmą sykį Lietuvoje sudarytame finansinių priemonių žemėlapyje išsamiai išnagrinėtos ES struktūrinių fondų lėšomis sukurtos ar numatomos sukurti finansinės priemonės, jų integracija su kitais rinkoje veikiančiais instrumentais ir efektyvumas.